Trikotāžas audums "Dandelion" 3D, viskoze

Trikotāžas audums "Dandelion" 3D, viskoze
-50%
▷ UZMANĪBU! Atkarībā no Jūsu ekrāna iestatījumiem, produkta krāsa vai tonis uz fotogrāfijas vai 3D modeleta attēla var atšķirties no reālā!
Produkta kods: 4130
Pieejamība: Pieejams
Sastāvs: 95% viskoze/5% elastāns, Single Jersey pinuma veids

Izvēlieties kādu no pieejamajām preces variantiem:

8.47€ 4.24€
-+
 
Šīs preces pasūtīšanai minimālais daudzums: 2 m. Cena ir norādīta Eiro par auduma metru.

Uzdodiet jautājumu par šo produktu

Jūs nevēlaties publiski uzdot jautājumu


Viskoze - ražo no dabīgās celulozes. Viskozes audums ir patīkams pēc taustes un ļoti gaisīgs. Vēl viena viskozes priekšrocība - tā ir ļoti higiēniska. Galvenais virziens viskozes izstrādājumu šūšanā - tie ir apģērbi sievietēm. Kleitas, blūzes un virskrekli ir ļoti maigi un patīkami taustei. Pareizi kopta viskozes produkcija jūs priecēs ne vienu vien gadu. "Single jersey" pinuma veids nodrošina gludu un līdzenu virsmu, turklāt šis materiāls trikotāžas grupā ir visplānākais. Tas ir vienkārši kopjams, minimāli saraujas un nezaudē formu pēc mazgāšanas.

Viena no uzņēmuma galvenajām priekšrocībām – tā ir saražotās produkcijas augstā kvalitāte.

Produkcijas kvalitātes kontroles daļā strādā pieredzējuši speciālisti ar augstu kvalifikāciju, kuri veic 100% kvalitātes kontroli visos ražošanas posmos. Ikvienam mūsu pasūtītājam jābūt pārliecinātam, ka visa no mums saņemtā produkcija atbilst visām viņa prasībām. Mūsu kvalitāti apstiprina pasaulē atzītie Oeko-Tex sertifikāti gan pieaugušo, gan bērnu sortimentam. Mēs esam pārliecināti, ka no mūsu  audumiem ražoto izstrādājumu ekspluatācijas procesā jums nebūs problēmu, un jūs tos iegādāsieties ilgākam laikam, jo ražotnē ir iekārtota moderna laboratorija, kurā strādā augstas klases speciālisti, pārbaudot visu ražojamo produkciju. 

 

Preces atribūti
Dizains Dandelion
Materiāls Trikotāžas audums, viskoze
Sastāvs 95% viskoze/5% elastāns, Single Jersey pinuma veids
Ražotajs Latvija
Nesen skatītās preces
-50%
Trikotāžas audums "Dandelion" 3D, viskoze
© 2023 P.E.M.T. SIA. Visas tiesības ir aizsargātas.