Spilvendrāna "Monta Blue"

Spilvendrāna "Monta Blue"
▷ UZMANĪBU! Atkarībā no Jūsu ekrāna iestatījumiem, produkta krāsa vai tonis uz fotogrāfijas vai 3D modeleta attēla var atšķirties no reālā!
Produkta kods: 2593/3981/3982
Pieejamība: Pieejams
Sastāvs: 100% kokvilna - satīns

Izvēlieties kādu no pieejamajām preces variantiem:

3.92€ - 5.28€
-+
 

Uzdodiet jautājumu par šo produktu

Jūs nevēlaties publiski uzdot jautājumu


Spilvendrāna "Monta Blue" sastāv no 100% kokvilnas auduma - satīna, kuru izstrādā no augstas kvalitātes garšķiedras kokvilnas.

Pateicoties īpašajam (satīna) pinumam, audumam ir gluda un spīdīga virsma, kas līdzinās zīdam. No satīna šuj dažādus vasaras un mājas tērpus, bet, pateicoties tā praktiskajām īpašībām, visplašāk šis audums tiek izmantots  gultas veļas, aizkaru un galdautu ražošanā, kas ir mūsu ekskluzīvais sortiments un ļoti populārs pasūtītāju vidū. Satīnu ražo balinātā, vienkrāsainā un apdrukātā veidā.

Viena no uzņēmuma galvenajām priekšrocībām – tā ir saražotās produkcijas augstā kvalitāte.

Produkcijas kvalitātes kontroles daļā strādā pieredzējuši speciālisti ar augstu kvalifikāciju, kuri veic 100% kvalitātes kontroli visos ražošanas posmos. Ikvienam mūsu pasūtītājam jābūt pārliecinātam, ka visa no mums saņemtā produkcija atbilst visām viņa prasībām. Mūsu kvalitāti apstiprina pasaulē atzītie Oeko-Tex sertifikāti gan pieaugušo, gan bērnu sortimentam. Mēs esam pārliecināti, ka no mūsu  audumiem ražoto izstrādājumu ekspluatācijas procesā jums nebūs problēmu, un jūs tos iegādāsieties ilgākam laikam, jo ražotnē ir iekārtota moderna laboratorija, kurā strādā augstas klases speciālisti, pārbaudot visu ražojamo produkciju. 

 
Preces atribūti
Dizains Monta Blue
Sastāvs 100% kokvilna - satīns
Ražotajs Latvija
Līdzīgas preces
Nesen skatītās preces
Spilvendrāna "Monta Blue"
3.92€ - 5.28€
© 2023 P.E.M.T. SIA. Visas tiesības ir aizsargātas.