Lina gultas veļa ar rakstu ar burzījuma efektu (Stone Wash)

Lina gultas veļa  ar rakstu ar burzījuma efektu (Stone Wash)
▷ UZMANĪBU! Atkarībā no Jūsu ekrāna iestatījumiem, produkta krāsa vai tonis uz fotogrāfijas vai 3D modeleta attēla var atšķirties no reālā!
Produkta kods: 4040
Pieejamība: Pieejams
Sastāvs: 100% Lins

Izvēlieties kādu no pieejamajām preces variantiem:

59.00€
-+
 

Uzdodiet jautājumu par šo produktu

Jūs nevēlaties publiski uzdot jautājumu


Lina gultas veļa ar rakstu ar burzījuma efektu (Stone Wash) no 100% lina.

Linu - sāka izmantot jau pirms vairākiem tūkstošiem gadu, bet arī mūsdienās tas nav zaudējis popularitāti, un pēdējā laikā tā pat ir palielinājusies, pateicoties tā unikālajām īpašībām.
Lina audums – klasisks, dabīgs materiāls ar ļoti vērtīgām īpašībām, kaut gan pēc taustes tas ir mazliet stingrāks un raupjāks par kokvilnu. Lina audums teicami uzsūc mitrumu, ir gaisa caurlaidīgs, kas it īpaši karstajā gadalaikā piešķir linam priekšrocības, salīdzinot ar citiem audumiem. Тurklāt linam piemīt dabīgas antiseptiskas īpašības. Lina audumi ir stipri un ilgi kalpo, izturīgi pret dažādu tādām sadzīves iedarbībām kā mazgāšana un gludināšana. Pateicoties tekstilnozares progresam, izstrādā dažādu blīvumu lina audumus – no ļoti plāniem līdz bieziem. 

Viena no uzņēmuma galvenajām priekšrocībām – tā ir saražotās produkcijas augstā kvalitāte.

Produkcijas kvalitātes kontroles daļā strādā pieredzējuši speciālisti ar augstu kvalifikāciju, kuri veic 100% kvalitātes kontroli visos ražošanas posmos. Ikvienam mūsu pasūtītājam jābūt pārliecinātam, ka visa no mums saņemtā produkcija atbilst visām viņa prasībām. Mūsu kvalitāti apstiprina pasaulē atzītie Oeko-Tex sertifikāti gan pieaugušo, gan bērnu sortimentam. Mēs esam pārliecināti, ka no mūsu  audumiem ražoto izstrādājumu ekspluatācijas procesā jums nebūs problēmu, un jūs tos iegādāsieties ilgākam laikam, jo ražotnē ir iekārtota moderna laboratorija, kurā strādā augstas klases speciālisti, pārbaudot visu ražojamo produkciju. Тomēr daudz kas ir atkarīgs arī no paša pircēja zināšanām par tekstilizstrādājumu kopšanas noteikumiem.

 
Preces atribūti
Dizains Ar rakstu
Sastāvs 100% Lins
Ražotajs Latvija
Līdzīgas preces
Nesen skatītās preces
© 2023 P.E.M.T. SIA. Visas tiesības ir aizsargātas.